Leki a impotencja

W większości przypadków impotencja jest leczona farmakologicznie. Bierze się to stąd, iż podłoże impotencji znajduje się w innej chorobie organizmu bądź jest na tle zaburzeń hormonalnych. Leki właśnie stosowane są w przypadkach nieprawidłowej gospodarki hormonalnej, gdzie panowie przyjmują testosteron bądź preparaty obniżające poziom prolaktyny. Zamiast jednak przyjmowania testosteronu możemy posilić się preparatem zawierającym sildenafil.

Mowa jest tutaj o Kamagra w żelu, czyli delikatnym, nieszkodliwym preparacie naskórnym, który ekspresowo wpływa na osiąganie wzwodu przez mężczyznę. Jeśli jednak nasza impotencja jest na tle krążeniowym, lekarze zalecają zastrzyki w ciała jamiste członka. Istotne jednak jest to, że po instruktażu lekarza, pacjent sam może wstrzykiwać sobie lek, gdy chce współżyć w dowolnym momencie. Działanie rozpoczyna się po około piętnastu bądź dwudziestu minutach, a więc stosunkowo szybko. Minus jednak jest taki, że nie wolno zastrzyków stosować częściej niż trzy razy w tygodniu. 

Impotencja to nie problem 

Na temat chorób cywilizacyjnych można dyskutować bardzo długo. Nie zmienia to jednak faktu, że nieustannie liczba chorób cywilizacyjnych wzrasta, a co najgorsze, coraz to więcej ludzi na nie zapada. Jak myślisz, skąd bierze się ten problem? Bez dwóch zdań głównym czynnikiem jest złe odżywianie, nadmierny stres, niewystarczająca ilość ruchu w ciągu dnia oraz używki. Niestety to nie nasze geny, ani predyspozycje genetyczne do zapadania na choroby, tylko nasze zachowanie oraz środowisko przyczynia się do zapadania na choroby cywilizacyjne. W ostatnim czasie do listy chorób cywilizacyjnych dołączyła impotencja, czyli zmora wielu mężczyzn. Na szczęście nasz lek na impotencję zmienia życie seksualne wielu par. w końcu impotencja to nie tylko schorzenie, które dotyka mężczyzn w podeszłym wieku, ale coraz częściej gości u młodych mężczyzn, zazwyczaj zamożnych o wysokim stanowisku pracowniczym. Status materialny nie raz „pomaga” w sięganiu po alkohol, używki, a także wiąże się z nieregularnymi posiłkami oraz ogromnym stresem.